O Nas

Krótka historia Noise Block

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jako zespół firmy Noise Block z wieloletnim doświadczeniem w branży car-audio, chcemy Państwu zaoferować profesjonalne usługi w zakresie prostego jak i kompleksowego wyciszania samochodu, wymiany fabrycznego systemu audio, montażu stacji nawigacyjnych i zakupu materiałów car-audio.

W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo pełne doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu do samochodu, montaż jak również możliwość zakupu:

– stacji nawigacyjnych marki Alpine, Kenwood

– materiałów wygłuszających StP, Dynamat

-wzmacniaczy, głośników, subwooferów Focal, JL Audio, Morel, DLS, Alpine

– dedykowanych głośników Focal, Alpine

– akcesoria do montażu

– i inne

Poza standardowymi usługami z zakresu wyciszenia samochodu, montażu systemów audio,  wykonujemy niestandardowe prace car-audio jak:

– zabudowa bagażnika

– montaż głośników w słupkach

– montaż subwoofera w bagażniku

– i inne

Nasze zaangażowanie do pracy oraz pasja do samochodów gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta i sprostanie każdemu wyzwaniu. Dzięki znajomości sprzętu na rynku, doradzimy Państwu jakie wybrać najlepsze rozwiązanie i zaoferować atrakcyjną cenę.

Do wykonywania wysokiej jakości usług, korzystamy z odpowiedniego sprzętu, sprawdzonych rozwiązań, niezbędnych materiałów renomowanych firm, co gwarantuje Państwu pewność estetyki po wykonanej pracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w współpracy z salonami wiodących marek samochodowych możecie Państwo być pewni, co do poprawnego demontażu jak i montażu elementów wnętrza auta.

W naszej firmie jest możliwość zakupu sprzęt car-audio, materiałów do wyciszenia, głośników, wzmacniaczy i innych. Przed zakupem chętnie doradzimy co najlepiej wybrać i zaoferujemy konkurencyjne ceny.

Najlepsza reklama to zadowolony klient!

Stwórzmy coś nowego dla poprawy komfortu użytkowania samochodu – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

CZEMU WARTO NAS WYBRAĆ?